Contact

Je naam (verplicht)

Je e-mail (verplicht)

Onderwerp

Je bericht

Bezoekadres:

Kinskystraat 15
6171 LX Stein
Tel. (046) 4332820

Postadres:

Postbus 6
6170 AA Stein
Antwoordnummer 30008
6170 XV Stein

E-mail: info@groenewald.nl

K.v.K-nummer Stichting LVO, Sittard: 14077279

NL91.INGB.066.30.25.877 ten name van LVO inzake SG Groenewald te Stein

Contactpersonen:

Voorzitter Centrale Directie LVO Westelijke Mijnstreek:

Dhr. R.W.M. Janssen
roy.janssen@lvo-wm.nl

Locatiedirecteur:

Mevr. drs. E. Janssen
Tel. 0646740336
elma.janssen@groenewald.nl

Sectordirecteuren:

Dhr. F. Janssen, Sectordirecteur
Tel. 0646740337
frans.janssen@groenewald.nl

Dhr. P. Cuijpers, Sectordirecteur
Tel. 0646740338
p.cuijpers@groenewald.nl

Teamleiders:

Dhr. I. Heinemans, Brugklassen
i.heinemans@groenewald.nl

Dhr. P. Breed, vanaf HAVO 2 t/m 5
p.breed@groenewald.nl

Mevr. A. Juriën, VMBO 2 t/m 4 KB
a.jurien@groenewald.nl

Laagcoördinatoren:

Mevr. T. Beij, VWO 2 t/m 6
t.beij@groenewald.nl

Mevr. L. Vallen, VMBO 2 t/m 4 BB
l.vallen@groenewald.nl

Decanen:

Mevr. M. Stappers, Decaan HAVO/VWO
m.stappers@groenewald.nl

Dhr. D. Spronken, Decaan VMBO
d.spronken@groenewald.nl

Contactpersoon Basisschool:

Dhr. J. Maas, contactpersoon basisschool
j.maas@groenewald.nl

Dhr. I. Heinemans, contactpersoon basisschool
i.heinemans@groenewald.nl

Mevr. M. Pelt, contactpersoon basisschool
m.pelt@groenewald.nl

Vertrouwenspersonen/pestcoördinatoren:

Mevr. T. Beij
t.beij@groenewald.nl

Mevr. M. Pelt
m.pelt@groenewald.nl

Dhr. P. Rademakers
p.rademakers@groenewald.nl

Vertrouwenspersoon LVO

Mevr. A. van Dormalen
Telnr. 043-3257799 (Encare Arbozorg)

 

Overige

Website:
webmaster@groenewald.nl

Oudercommissie:
oudercommissie@groenewald.nl

MR:
mr@groenewald.nl

Leerlingenraad:
leerlingenraad@groenewald.nl

Roostermakers:
roostermakers@groenewald.nl

Magister:
magister@groenewald.nl

ICT:
systeembeheer@groenewald.nl

Boekenfonds:
boekenfonds@groenewald.nl

Contactpersonen

Locatiedirecteur
Mevr. drs. E. Janssen
  • 0646740336
  • elma.janssen@groenewald.nl
Sectordirecteur
Dhr. F. Janssen
  • 0646740337
  • frans.janssen@groenewald.nl
Sectordirecteur
Dhr. P. Cuijpers
  • 0646740338
  • p.cuijpers@groenewald.nl
Teamleider
Dhr. P. Breed
  • 046 - 4332820
  • p.breed@groenewald.nl
Teamleider
Mevr. A. Juriën
  • 046 - 4332820
  • a.jurien@groenewald.nl
Contactpersoon Basisschool
Teamleider
Dhr. I. Heinemans
  • 046 - 4332820
  • i.heinemans@groenewald.nl

Sitemap

Bezoekadres
Kinskystraat 15
6171 LX Stein
Tel. (046) 4332820
K.v.K-nummer Stichting LVO, Sittard: 14077279

Postadres
Postbus 6
6170 AA Stein
Antwoordnummer 3000
6170 XV Stein

E-mail: info@groenewald.nl